Brak produktów w koszyku.
Sklep

Preparaty na gojenie ran u psa

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 57 produktów

Maść na rany z antybiotykiem dla psa w sklepie Weterynaryjny.pl

Mimo że socjalizacja czworonoga z innymi psami jest bardzo ważna, to nie zawsze mamy pewność, czy trafimy na odpowiedniego, spokojnego pupila. Pogryzienia, jak i wypadki u zwierząt prowadzą często do ran, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Sklep Weterynaryjny jest gotowy na wszystko, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne produkty, także maść dla psa na skórę po ugryzieniu i nie tylko. Każdą ranę należy bowiem zdezynfekować i opatrzeć. U czworonogów może to być bardziej skomplikowane, niż u człowieka, dlatego bardzo pomocy w takich sytuacjach okazuje się opatrunek w sprayu. Gdy pojawia się wygryziona rana u psa, pomaga on utworzyć na skórze elastyczną i ochronną powłokę, chroniącą przed zabrudzeniami ze środowiska. Jest to bardzo ważne, szczególnie w przypadku czworonogów, którzy wychodząc na spacery, mają kontakt z różnymi bakteriami. 

 

Co ważne, Państwa pupil może być narażony na powstawanie różnorodnych zmian, jak m.in. odleżyny, liszaje, rany na opuszkach itd. Na wiele z tych dolegliwości proponujemy środki wspomagające gojenie. Maść dla psa na rany ma za zadanie przyspieszać regenerację tkanek i nie tylko. Produkty tego typu mają zróżnicowany skład. W naszym asortymencie postaraliśmy się, by znalazły się jedynie bezpieczne preparaty. Zachęcamy do przejrzenia całej oferty. U nas skompletujesz apteczkę dla czworonoga.

Opatrunek w sprayu dla psa — podstawowe wyposażenie apteczki

Maść przeciwzapalna na rany to jeden z podstawowych preparatów, których nie może zabraknąć w Twojej apteczce, jeśli w Twoim domu mieszka piesek. Naszą ofertę kierujemy jednak nie tylko do osób prywatnych, lecz także lecznic i ośrodków weterynaryjnych. Proponowane maści, żele i opatrunki są dostępne w wysokich ilościach. Bez problemu zaopatrzymy Państwa w to, co jest najpotrzebniejsze. 

 

W przypadku czworonogów założenie opatrunku nie jest trudne, lecz jego utrzymanie już tak. Dlatego wielokrotnie może przydać się maść na rany z antybiotykiem dla psa. Taki preparat wspomaga gojenie się ran, a jednocześnie nie podrażniają skóry psa i pozwalają mu łatwiej znieść okres rekonwalescencji. Oprócz tego w naszej ofercie zamieściliśmy specjalne opatrunki, które mogą być niezbędne w przypadku głębokich ran, jak i pojawienia się odleżyn u psa. Zaaplikowanie żelu czy maści może sprawiać, że pupil będzie chętnie lizał nałożoną substancję. Takie działanie może być dla niego bardzo niebezpieczne i utrudnia gojenie się. Dlatego specjalny opatrunek pozwala odizolować zmiany. Wykorzystuje się je także wtedy, gdy pojawiają się liszaje u psa bądź inne zmiany. 

Kiedy sięgnąć po maść na rany z antybiotykiem dla psa?

Jak już Państwo wiedzą, maści z antybiotykiem dla psów stanowią nieocenione narzędzie w procesie gojenia się ran, szczególnie w przypadku otwartych skaleczeń, zadrapań czy oparzeń. Przy drobnych zmianach sięganie po takie rozwiązania jest jak najbardziej wskazane, dlatego w każdym domu, w którym jest pies, powinny się znaleźć tego typu środki. Zdarza się jednak, że zmiany czy skaleczenia są zbyt rozległe. Taki stan rzeczy zawsze wymaga konsultacji z weterynarzem, który podpowie, w jaki sposób zatroszczyć się o zdrowie pupila. W naszej ofercie następnie znajdą Państwo wiele środków, jak i opatrunków, zleconych przez specjalistów. 

 

Współpracujemy z renomowanymi producentami, cenionymi na rynku. Wśród nich są takie marki jak: Livisto, Medivet, Micromed, Over-Zoo, Kruuse itp. Produkty od tych marek są dobierane ze szczególną starannością. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo naszych wszystkich psich klientów. By ułatwić Państwu wybór, przy każdym produkcie znajduje się szczegółowy opis stosowania produktu. W przypadku wątpliwości zachęcamy też do kontaktu z nami.  Dobro zwierząt jest dla nas najważniejsze.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.