Brak produktów w koszyku.
Sklep

Higiena i dezynfekcja zwierząt futerkowych

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Zastosowanie

Znaleziono 10 produktów

W trosce o zdrowie gryzonia należy zapewnić mu odpowiednią higienę. Oferujemy szeroki wybór preparatów, które pomagają zadbać także o prawidłowe warunki bytowe zwierzęcia. W sprzedaży znajdują się między innymi najróżniejsze środki o właściwościach myjących – dzięki nim dezynfekcja gryzoni okaże się znacznie prostsza. Udostępniamy środki przeznaczone do kompleksowego czyszczenia transporterów, wyposażeń laboratoryjnych i innych pomieszczeń, z których korzystają gryzonie. Bogaty wybór specyfików pielęgnujących obejmuje produkty wspomagające procesy regeneracyjne skóry, pasty do zębów czy szampony. Udowadniamy, że efektywna higiena u gryzoni nie musi wiązać się z zakupem kosztownych środków. Oferujemy profesjonalne preparaty w atrakcyjnych cenach. Ich atutem jest specjalnie zbilansowany skład, który gwarantuje skuteczność działania. Proponujemy także środki o charakterze leczniczym, w tym o działaniu przeciwgrzybiczym. Poszczególne produkty pielęgnacyjne mają formę żeli, sprayów, past oraz płynów.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.