Brak produktów w koszyku.
Sklep

Rozród bydła

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Znaleziono 21 produktów

Kłopoty z rozrodem u krów mogą mieć wiele przyczyn, a jednym z najpoważniejszych może być złe żywienie i niewłaściwe warunki, takie jak niekorzystna temperatura, niedostępność do światła czy wilgotność. Do częstych zaburzeń, które mają wpływ na rozród krów należy także cicha ruja i jej nieprawidłowe wykrywanie. Rozród bydła wymaga nie tylko doświadczenia hodowcy, ale i odpowiedniej wiedzy, ponieważ dzięki temu hodowca wie w jakim czasie i które zwierzęta należy dobrać, aby zapewnić ciągłość hodowli.

Hodowcy bydła, którzy mają problemy z rozrodem, powinni zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty, które mają na celu podniesienie płodności krów. W naszym sklepie Weterynaryjny.pl mogą zaopatrzyć się wysokiej jakości kapsułki witaminowo- mineralne, które mają na celu likwidację problemów w rozrodzie, przygotowanie do inseminacji oraz poprawę rozrodczości w stadzie. W naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne preparaty, które mają skuteczne działanie wspomagające w problemach w rozrodzie oraz żele eksploracyjne, ułatwiające przebieg porodów.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.