Brak produktów w koszyku.
Sklep

Rozród trzody chlewnej

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Znaleziono 8 produktów

W naszej ofercie można znaleźć specjalistyczne preparaty poprawiające płodność dla loch i knurów, w tym produkty na bazie odpowiednio skomponowanych mieszanek ziołowych. Proponujemy środki o różnym zakresie działania, które mogą być stosowane w przypadku wielu dolegliwości o charakterze ginekologiczno-położniczym. W sprzedaży znajdują się produkty o wielotorowej skuteczności, które wspomagają rozród świni na kilku płaszczyznach. Tego typu preparaty są zalecane w przypadku niskiej płodności, problemów z prawidłowym funkcjonowaniem jajników czy niestwierdzonej rui. Wiele dostępnych środków sprawdzi się zarówno u świń, jak i u krów oraz klaczy. Skutecznie wspomagają płodność i mają kluczowy wpływ na wznawianie cyklów reprodukcji po porodzie. Oferta obejmuje preparaty w formie tabletek i proszków przystosowanych do wymieszania z paszą. Zachowanie prawidłowego dawkowania nie jest problemem, co dodatkowo wpływa na efektywność dostępnych środków. Wiele preparatów opiera swoje działanie na regulowaniu gospodarki hormonalnej u zwierząt.

Rozród trzody chlewnej to ważny etap, którego monitorowanie jest priorytetem. Ma on bowiem wpływ na reprodukcję i wydolność stada. Niekiedy jednak wydajność trzody hodowlanej spada i wtedy konieczne jest posiłkowanie się innymi środkami, jak produkty na poprawę płodności. Oprócz jednak podawania preparatów ziołowych ważne jest doglądanie cyklu rozrodczego zwierząt, zapewnienie im odpowiedniego żywienie. Kopulacja świń powinna być zawsze pod kontrolą gospodarza. Stosowanie właściwej suplementacji oraz krycie lochy przez knura powinno odbywać się na 10–12 godzin przed owulacją. By dokładnie śledzić ten proces, bardzo ważna jest dokumentacja. Prowadzenie dokładnych danych pomoże Ci wykryć wszelkie niepokojące nieprawidłowości czy wspomniany brak płodności. Gdy rzeczywiście pojawi się problem, w naszym asortymencie w sprzedaży znajdziesz preparaty, które mają wspomagać nie tylko rozród świń, lecz także rozród klaczy i krów. Warto jednak pamiętać, że w przypadku tych ostatnich zwierząt sytuacja płodności będzie wyglądać nieco inaczej niż u lochy. Nasze preparaty jednak działają poprzez regulację pracy układu trawiennego, a także dostarczają niezbędne witaminy i mikroelementy, które mają wspierać optymalną płodność i ułatwiać wyproszenie.

Rozród trzody chlewnej — produkty z naszego sklepu

Rozród trzody chlewnej wymaga stałej obserwacji cyklu, np.  cieczek u loch. To pomoże wyłapać optymalny moment dla zapłodnienia. Możesz stosować różne metody, takie jak obserwacja zachowań, badanie nasienia lub monitorowanie hormonów. Gdy ciąża u świni staje się faktem, bardzo ważne jest dbanie o kondycję zwierzęcia, jego odpowiednie żywienie i nie tylko. Równie istotne są również regularne wizyty weterynaryjne.

W naszym asortymencie oprócz preparatów, które mają wspierać rozród trzody chlewnej, znajdują się produkty, które sprawdzają się w trakcie zaburzeń po porodzie. Suplementy bazują na jak najlepszych składnikach, m.in. poprawiających pH i korzystnie oddziałujących na układ rozrodczy zwierzęcia. Preparaty są przy tym wysokiej jakości, certyfikowane i pochodzące od najlepszych dostawców. Dzięki temu masz pewność, że będą one odpowiednie i bezpieczne dla Twojej trzody. W ofercie występują one w sporych opakowaniach.

Warto zdecydować się właśnie na nasze produkty na rozród świń, ponieważ są one dobierane ze szczególną starannością. W sklepie pracują osoby, które doskonale znają się na tematyce rozrodów oraz potrzebach zwierząt hodowlanych. Dzięki temu mamy pewność, że dobrane produkty są w rzeczywistości bardzo potrzebne i skuteczne. Każdy suplement zawiera u nas dokładny opis, który ułatwia dobranie wyrobu dla danego zwierzęcia. Wyszczególniamy także odpowiednie dawkowanie. Zawsze zalecamy jednak skontaktowanie się z lekarzem weterynarii, który doradzi, jakie dokładnie dawki należy stosować w przypadku danej trzody chlewnej. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu. Wspólnie zatroszczymy się o Twoje zawierzęta!

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.