Brak produktów w koszyku.
Sklep

Higiena doju i pielęgnacja wymienia

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 52 produktów

Dzięki specjalistycznym środkom pielęgnacyjnym można zadbać o prawidłową higienę wymienia u bydła. W naszym sklepie są dostępne preparaty o wielotorowym działaniu, które dodatkowo wpływają pozytywnie na mięśnie i stawy. Oferujemy produkty w formie maści lub żelu, co ułatwia prawidłową aplikację na obszarach objętych zapaleniem. Prawidłowa higiena wymienia u bydła pozwala zapobiec obrzękom przedporodowym oraz przewlekłym stanom zapalnym. Proponujemy profesjonalne preparaty o działaniu rozgrzewającym, które są produkowane na bazie naturalnych olejków. Sprzedaż obejmuje między innymi produkty z wyciągiem z mięty pieprzowej, skutecznie regenerujące wrażliwą skórę u bydła. Higiena wymienia u krowy polega także na prawidłowej pielęgnacji ran. W naszym sklepie można znaleźć preparaty wpływające na szybszą regenerację tkanek. Tego typu środki doskonale sprawdzają się w przypadku poważniejszych ran i otarć. Oferujemy asortyment cenionych marek, które cieszą się rekomendacją doświadczonych weterynarzy.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.