Brak produktów w koszyku.
Sklep

Witaminy i minerały dla kur

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 90 produktów

Odżywki i witaminy dla kur mają za zadanie podnieść wydajność masy mięśniowej w przypadku drobiu przeznaczonego na ubój oraz zwiększyć nośność przy nioskach. Starannie dobrane odżywki i witaminy dla kur są równie potrzebne, jak wyselekcjonowana pasza. Szczególnie w przemysłowych hodowlach witaminy dla kur, podobnie jak odżywki zawierające minerały, wpływają też na mniejszą podatność na choroby. Mimo że wiele dostępnych na rynku pasz zawiera w sobie witaminy i substancje mineralne, to duża ich część nie jest wchłaniana przez organizmy niosek i brojlerów. Część witamin rozpuszcza się w tłuszczach (np. A, D, E, K), inne w wodzie (C i wszystkie z grupy B). Ze względu na trudny do przewidzenia skład poszczególnych mieszanek paszowych, rekomenduje się suplementacją witaminami i minerałami w każdej hodowli. W gospodarstwach, które samodzielnie przygotowują paszę, należy dodawać witaminy i mikroelementy do wody lub mokrych mieszanek. Nasz sklep Weterynaryjny.pl oferuje preparaty mineralne oraz witaminowe odżywki dla kur niosek i kurcząt w korzystnych cenach.

Zwracamy szczególną uwagę na to, jakie witaminy dla kur niosek lądują w naszej ofercie. Z racji tego, że ten rodzaj zwierząt jest hodowany głównie ze względu na jajka, właściwa suplementacja jest niezbędna, aby pozyskiwać te produkty. Do tego procesu wymagane są między innymi witaminy dla kur. Na przykład, witamina D wpływa na metabolizm wapnia, co ma kluczowe znaczenie dla tworzenia skorupki jaj. Witamina E, witamina K i biotyna, wpływają z kolei na jej zdrowie i jakość. Prawidłowe odżywianie może pomóc w zapobieganiu problemom związanym ze skorupką, m.in. by nie były one zbyt cienkie lub uszkodzone. Co ważne, nasze produkty np. witaminy dla kur do wody zawierają starannie wyselekcjonowaną kompozycję składników potrzebnych właśnie do tego, by poprawiać nieśność u tych zwierząt, a także wspierać ich zdrowie. Witaminy, a szczególnie witamina A, witamina C i witaminy z grupy B, wspierają zdrowy układ immunologiczny kur, który pomaga w zapobieganiu chorobom i infekcjom, co jest istotne w środowisku intensywnej hodowli. Możesz mieć jednak pewność, że wszystkie te składniki znajdują się proponowanych przez nas suplementach.

Ekologiczne witaminy dla kur niosek z naszej oferty

Witaminy dla kur na nieśność odgrywają rolę w regulacji procesów hormonalnych i funkcji jajników u kur niosek. Zapewnienie optymalnej dawki witamin będzie miało wpływ na ogólne zdrowie tych zwierząt oraz ich dobrą kondycję. W naszej ofercie są dostępne jednak także witaminy dla kur na pióra. Wszystkie produkty można otrzymać w sporych opakowaniach nawet 20 kg. To sprawia, że z powodzeniem wyposażą się w naszym sklepie nawet duże gospodarstwa. Staramy się spełniać różne potrzeby naszych klientów, dlatego pośród propozycji znaleźć można m.in. zioloło-mineralne preparaty, także wspomagające wzrost i np. chroniące wątrobę. Wszystkie witaminy dla kur na jajka są u nas odpowiednio przechowywane. Zwracamy uwagę na to, w jakim stanie otrzymujemy je od producenta, by mieć pewność, że dostarczamy je naszym klientom w jak najlepszym stanie. Co ważne, w asortymencie mamy również ekologiczne witaminy dla kur niosek. Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Proponujemy m.in. zakwaszacze do drobiu, a także produkty na kanibalizm dla świń czy wspierające rozród trzody chlewnej. Kategoria ta jest zatem bogata także w produkty, których celem jest zwiększenie masy mięśniowej zwierząt, które idą na ubój. Przy połączeniu takich suplementów wraz z odpowiednią paszą, możliwe jest prawdziwe zadbanie o te zwierzęta.

Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu. Co ważne, udostępniamy naprawdę wysokie stany magazynowe, a to oznacza, że mogą u nas zaopatrywać się naprawdę duże gospodarstwa czy firmy. W przypadku pytań służmy pomocą oraz doradztwem. Nasze preparaty są dostępne w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo wszystkie zawierają dokładny opis składników, jak i dawkowanie. W większości są to produkty, które można dodawać do wody lub mokrych mieszanek. Zachęcamy do zakupu, nasza oferta jest kompleksowa!

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.