Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 37 produktów

Podstawą, która pozwala na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia jest regularna profilaktyka. Jeśli w rutynowym badaniu biochemicznym krwi Twojego pupila, przeprowadzonym przez lekarza weterynarii, wskaźniki wątrobowe będą odbiegać od normy, to konieczne jest wspomaganie jej funkcjonowania i ochrona. Sklep Weterynaryjny.pl oferuje szeroki asortyment preparatów hepatoprotektycznych, których zadaniem jest regeneracja uszkodzonych hepatocytów, wsparcie ich w trakcie długotrwałego leczenia, czy odnowa po przebytym zatruciu bądź chorobie. Watrąba u psa do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje między innymi ornityny i argininy, które są niezbędne w syntezie mocznika w cyklu ornitynowym, fosfolipidów, które biorą udział w prawidłowym trawieniu tłuszczów i wchłanianiu się rozpuszczalnych w nich witamin. W preparatach w naszym asortymencie znajdą także Państwo szereg innych popularnych substancji, takich jak sylimaryna z popularnego ostropestu plamistego, których zadaniem jest zdrowa watrąba u psa oraz przywrócenie całego organizmu do fizjologicznej równowagi.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.