Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Pojemność

Schorzenie

Zastosowanie

Znaleziono 88 produktów

Prawidłowa pielęgnacja skóry psa jest niezwykle istotna dla zapewnienia naszemu podopiecznemu właściwego komfortu w przypadku takich problemów, jak te które związane są z reakcjami alergicznymi, łupieżem, trudno gojącymi się ranami, bliznami, czy też nadmierną suchością naskórka. Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką gamę preparatów o różnym przeznaczeniu i składzie, dzięki czemu wybiorą spośród nich ten, który będzie najbardziej odpowiedni i zadziała najskuteczniej na kłopoty zdrowotne ich pupila. Ochrona skóry psa polega na przywróceniu jej równowagi poprzez odpowiednie nawilżenie i dostarczenie niezbędnych składników, nadaniu elastyczności, przyspieszeniu procesu zabliźniania ran i łagodzeniu zmian wywołanych przez alergię. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są w pełni bezpieczne dla zdrowia psa i pochodzą od renomowanych producentów, będących specjalistami w dziedzinie preparatów przeznaczonych do pielęgnacji psiego naskórka. Każdy produkt zaaplikują Państwo z łatwością, bez narażania swojego pupila na dodatkowy stres.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.