Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 34 produktów

Ciąża u psa, choć trwa jedynie około 2 miesięcy, to wyjątkowy okres dużych zmian w ciele zwierzęcia, dlatego należy w tym okresie zmienić podejście do odżywiania zwierzęcia i stale obserwować zmiany, aby nasz pupil mógł szybko wrócić do formy po porodzie, jak również urodził zdrowe szczenięta. Dlatego warto do codziennej diety wprowadzić preparaty witaminowo-mineralne, które zadbają o prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa, mimo szybkich zmian w jego ciele. Sklep Weterynaryjny.pl w swojej ofercie posiada szeroki wybór takowych preparatów, dla każdej rasy psa. Specjalna opieka nad psem nie kończy się wraz z porodem, konieczne jest również poświęcanie większej uwagi w trakcie karmienia. Laktacja u psa trwa około 6-7 tygodni po porodzie, a przez pierwsze 3 tygodnie mleko matki jest jedynym pokarmem dla nowo narodzonych szczeniąt, które powinno dostarczyć im wszystkich wartości odżywczych. Dlatego również po porodzie warto kontynuować podawanie preparatów witaminowo-mineralnych, jak również innych suplementów, jak np. fosforanu wapnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, wśród której z pewnością znajdą Państwo produkty idealne dla swojego ciężarnego lub karmiącego pupila.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.