Strona główna1 » Bydło
Kontakt
  • NIP: 536-153-09-05
  • E-mail:sklep@weterynaryjny.pl
  • Telefon600-829-424
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Bydło

Produkty dla bydła

 

Bydło mięsne powinno mieć zapewnione odpowiednie warunki utrzymania, w tym mikroklimat i warunki żywieniowe. Za to wszystko odpowiedzialny jest hodowca. To on musi zapewnić odpowiednie pomieszczenie do przechowywania bydła, zadbać o prawidłowe żywienie i opiekę weterynaryjną. Bowiem to wszystko ma wpływ na wyniki produkcyjne w hodowli. Hodowca musi więc wziąć pod uwagę, że każda grupa wiekowa potrzebuje odmiennych warunków bytowania. Suplementy dla bydła, witamin i minerałów, dodatki do pasz wszystko to hodowca musi wdrażać chcąc prowadzić zdrowy chów i zapewnić dobre warunki tuczu. Ponadto inwestycja w suplementy dla bydła i wszelkiego rodzaju witaminy i minerały są w stanie łagodzić skutki ciężko przebytych wycieleń.

 

W naszym sklepie prowadzimy sprzedaż witamin, mieszkanek, suplementów dla zwierząt gospodarskich. Oczywiście to nie jedyne nasze produkty, znajdą Państwo u nas leki weterynaryjne dla bydła, produkty do higieny, preparaty wspomagające trawienie. Posiadamy linię specjalistycznych preparatów przeznaczonych dla bydła i cieląt, wspomagających leczenie ketozy.

 

Oprócz typowych suplementów mamy także różnego typu dodatki prozdrowotne dla bydła – w tym specjalistyczne preparaty paszowe chroniące zwierzęta przed chorobami i schorzeniami.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje