Strona główna » Trzoda chlewna » Dezynfekcja
Kontakt
  • NIP: 536-153-09-05
  • E-mail:sklep@weterynaryjny.pl
  • Telefon600-829-424
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
ScanVet
alt
alt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Dezynfekcja

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Gospodarstwa specjalizujące się w produkcji i chowie trzody chlewnej powinny systematycznie stosować różne środki zaradcze, które mają na celu utrzymanie stada w dobrym zdrowiu i zapobieganie ich chorobom. Dezynfekcja świń w chlewni to działania, których celem jest zmniejszenie ryzyka występowania rożnych bakterii i wirusów, które mogłyby naruszyć odporność zwierząt. 

Profesjonalna dezynfekcja trzody chlewnej jest możliwa, dzięki zastosowaniu skutecznych i sprawdzonych preparatów. Może je zakupić w sposób wygodny i prosty w naszym sklepie online Weterynaryjny.pl. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości i o bardzo dużej skuteczności preparaty dezynfekcyjne, które likwidują różne skupiska wirusów i bakterii. Ich wszechstronne zastosowanie pozwala na używanie ich zarówno na sprzętach, jak i na różnych powierzchniach. Dzięki takim specjalistycznym, wydajnym i efektywnym środkom, dezynfekcja świni jest zawsze opłacalna, ponieważ znacznie ogranicza straty produkcyjne, a to przedkłada się na wysokie zyski hodowców trzody chlewnej.