Strona główna1 » Drób
Kontakt
  • NIP: 536-153-09-05
  • E-mail:sklep@weterynaryjny.pl
  • Telefon600-829-424
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Drób

Produkty dla drobiu

 

Hodowla drobiu niesie ze sobą wiele trudności. W większości są one związane z żywieniem zwierząt. Właściwy poziom witamin i aminokwasów w organizmie tych zwierząt jest niezwykle ważny do zapewnienia prawidłowego rozwoju, podwyższenia odporności i dobrego zdrowia. Drób, jest niezwykle wrażliwy na działanie różnych czynników środowiskowych w tym głównie na warunki bytowania oraz żywienia. Z tego też względu hodowca chcąc zachować potencjał produkcyjny musi więc zadbać o dobre żywienie drobiu. Wszelkiego rodzaju preparaty powinny być przede wszystkim dopasowane do potrzeb ptactwa ale i współgrać z ich wiekiem.

W naszym asortymencie, znajdą Państwo witaminy, leki weterynaryjne dla drobiu, zakwaszacze (które stanowią skuteczny preparat antybakteryjnym dla drobiu) i wiele innych produktów, które są w stanie zoptymalizować produkcję drobiu. Sklep Weterynaryjny.pl posiada w sprzedaży leki weterynaryjne dla drobiu, niezbędne preparaty, dzięki którym będą mogli Państwu utrzymać zwierzęta w jak najlepszej kondycji. Każdy hodowca powinien dbać o jakość żywienia drobiu, to jak i czym będziemy karmić ptactwo i czy będziemy dbać o profilaktykę zdrowia warunkuje w końcu prawidłowy rozwój i tempo wzrostu tych zwierząt.


 
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje