Strona główna » Trzoda chlewna » Kanibalizm
Kontakt
  • NIP: 536-153-09-05
  • E-mail:sklep@weterynaryjny.pl
  • Telefon600-829-424
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
ScanVet
alt
alt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Kanibalizm

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Agresja u trzody chlewnej może doprowadzić do groźnego kanibalizmu, który odbija się bardzo niekorzystnie na efektywności hodowli. Najczęściej przejawia się ogryzaniem ogonów i uszów, wygryzaniem boków, zagryzania czy nawet zjadania prosiąt przez maciorę. Najczęstszym powodem kanibalizmu trzody chlewnej jest zbytnie zagęszczenie stada i nieodpowiednie warunki, takie jak zbytnia wilgotność i źle zbilansowana pasza.

Nasz sklep online Weterynaryjny.pl oferuje skuteczne produkty, likwidujące kanibalizm trzody chlewnej. Oferowane mieszanki, oparte są na wysokiej jakości mineralno-ziołowym składzie, dzięki któremu likwidowane jest zjawisko nadmiernej agresji u zwierząt. Zastosowanie tych mieszanek zwiększa także ich odporność, poprawia apetyt i kondycję. Kanibalizm u świń można zwalczyć również dzięki doskonałemu preparatowi, który jest środkiem rozpylającym, służącym do stosowania miejscowego. Bardzo gorzki skutecznie odstrasza agresywne osobniki w stadzie i skutecznie przeciwdziała aktom kanibalizmu wśród zwierząt.