Strona główna » Drób » Zakwaszacze
Kontakt
  • NIP: 536-153-09-05
  • E-mail:sklep@weterynaryjny.pl
  • Telefon600-829-424
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
ScanVet
alt
alt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Zakwaszacze

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Hodowla drobiu i innych zwierząt gospodarczych wymaga stosowanie nie tylko samej karmy, ale i specjalistycznych preparatów, mających na celu zapobieganie chorobom. Jest to bardzo ważne zadanie, ponieważ dzięki temu eliminujemy ryzyko strat hodowlanych i zapewniamy swoim zwierzętom należytą opiekę profilaktyczną. Zakwaszacze dla drobiu hamują nadmierny wzrost bakterii chorobotwórczych i wspomagają organizm kurcząt w walce z zaburzeniami pracy jelit.

Nasz sklep Weterynaryjny.pl to sklep zoologiczny, który specjalizuje się w dystrybucji karm, produktów leczniczych i akcesoriów dla zwierząt domowych i gospodarczych. Pośród szerokiej puli preparatów znajdują się zakwaszacze dla kur. Oferujemy bardzo skuteczne środki do pasz i wody, które posiadają w swoim składzie różne rodzaje kwasów. Mają one działanie antybakteryjne, przyczyniają się do ograniczenia biegunek, stymulują wzrost zwierząt.

Zakwaszacze dla kur wpływają bardzo korzystnie na funkcjonowanie przewodu pokarmowego ptaków. Dzięki ich zastosowaniu każda hodowla może liczyć na pełną wydajność, co przedkłada się na duże korzyści ekonomiczne.