Strona główna » Bydło » Rozród
Kontakt
  • NIP: 536-153-09-05
  • E-mail:sklep@weterynaryjny.pl
  • Telefon600-829-424
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
ScanVet
alt
alt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Rozród

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Kłopoty z rozrodem u krów mogą mieć wiele przyczyn, a jednym z najpoważniejszych może być złe żywienie i niewłaściwe warunki, takie jak niekorzystna temperatura, niedostępność do światła czy wilgotność. Do częstych zaburzeń, które mają wpływ na rozród krów należy także cicha ruja i jej nieprawidłowe wykrywanie. Rozród bydła wymaga nie tylko doświadczenia hodowcy, ale i odpowiedniej wiedzy, ponieważ dzięki temu hodowca wie w jakim czasie i które zwierzęta należy dobrać, aby zapewnić ciągłość hodowli. 

Hodowcy bydła, którzy mają problemy z rozrodem, powinni zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty, które mają na celu podniesienie płodności krów. W naszym sklepie Weterynaryjny.pl mogą zaopatrzyć się wysokiej jakości kapsułki witaminowo- mineralne, które mają na celu likwidację problemów w rozrodzie, przygotowanie do inseminacji oraz poprawę rozrodczości w stadzie. W naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne preparaty, które mają skuteczne działanie wspomagające w problemach w rozrodzie oraz żele eksploracyjne, ułatwiające przebieg porodów.