Strona główna » Trzoda chlewna » Zdrowe prosięta
Kontakt
  • NIP: 536-153-09-05
  • E-mail:sklep@weterynaryjny.pl
  • Telefon600-829-424
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
ScanVet
alt
alt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Zdrowe prosięta

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Aby bezpieczne odhodować wszystkie urodzone prosięta, niezbędna staje się wystarczająca ilość mleka od lochy. Zdarza się jednak, że matka nie ma wystarczającej jego ilości lub pada po porodzie. W takiej sytuacji konieczne staje się zastąpienie mleka preparatami mlekozastępczymi. Dzięki nim można prawidłowo wykarmić prosięta i liczyć na zdrowy ich chów, co jest bardzo ważne w przypadku gospodarstw hodujących trzodę chlewną. 

W naszym sklepie Weterynaryjny.pl można zaopatrzyć się w wysokiej jakości pełnoporcjowe preparaty mlekozastępcze dla prosiąt już od 1 dnia życia oraz mineralne mieszanki paszowe uzupełniające. Zawierają one kompleks witamin, które zdecydowanie polepszają strawność u prosiąt i doskonale zastępują mleko lochy. Oferujemy także preparaty elekrolitowe, zwiększające poziom elektrolitów i energii, odżywiające i regenerujące uszkodzone kosmki jelitowe. 

Oferowane produkty mlekozastępcze łatwo rozpuszczają się w wodzie i są bardzo lekko strawne. Dzięki ich wykorzystaniu można być pewnym, że miot i to nawet duży zostanie prawidłowo wykarmiony i będą w nim same zdrowe prosięta.